Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Boy uzatma konusunda çocuğumuzdaki problem için çok araştırmalar yaptık, büyük bir şans olarak Ali fuat hocayı tanıdık, uyguladığı tedaviler ile başarılı sonuçlar aldık. Destekleri için çok teşekkür ederiz.

Hande Y.

Çocuğumuz spor sırasında yaralanmıştı, kalıcı hasar olmasından çok korktuk, ancak Ali Fuat Hoca sayesinde tüm korkularımızı yendik ve şuan hiç bir hasar kalmadan atlattık. Çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Mine Ç.

Ali Fuat Hocam sayesinde çocuğumuzun bacaklarındaki eğrilik sorunu çok başarılı bir operasyonla bitti. Bize yaşattığı mutluluk için çok teşekkürler.

Hasan K.

Kızımın sağ bacak kısalığı için hocama başvurduk. Smart ilizarov ile boy uzatma uygulandı. Tabi detaylı bilek ve diz düzeltme operasyonuda yapıldı. Yardımcı personeli ve hastane çalışanları olsun. Kendisinin samimi yaklaşımı ve çocuk ortopedi konusunda birikimi çok iyi. Tedavimizi devam ediyor inşa llah hocamızın yardımıyla kızım sağlığına kavuşacak. Kızım 7 yaşında.

Mus*** B***

Alifuat hocamdan allah birkere değil binkere razı olsu yaptığı işin gerçekten hakkını veriyor 2016 yılında motor kazasında iki leyen kemiğim kırıldı ve ali hocam ameliyatımı yaptı ellerine sağlık şimdi yürüyüp koşuyorsam önce allahıma sonra ali hocama borçluyum onun gibi hekimlerimizi allahım başımı zdan eksik etmesin kişiliğiyle ve cana yakınlığıyla onnumara bir insan mesleğinde başarılar dilerim.ismail güngör saygılarla.

Ism*** G***

Engelli paşamı 5 kez çift kalça çıkığından ameliyat etti sayısız muayene aile hekimim gibi allah razı olsun çocuk dkç.üzerine türkiyede tek geçerim gitmediğim yer kalmamıştı.

Öme*** K***

Kızımıza kalça çıkığı var demişlerdi fakat hastanelerin ölçüm sonuçları aynı olmayınca afyona gittik Ali Fuat hoca ölçümü kendisi yaptı ve çocuğun sorunu olmadığını söyledi. Biz gibi sıkıntılı bir süreç yaşamak istemiyorsanız ölçümü en son teknolojiyle ve işin uzmanına yaptırın derim.

Fat*** E***

4 yaşındaki kızım konjenital femur yetmezlik sorunumuz var. Gezmedik dolasmadik yer kalmadı. Ali fuat hocamızla tanışma fırsatımız oldu kendisi bu işin uzmanı hekimlik dışında ise on numara beş yıldız bir kişilik tedavi sürecimiz devam ediyor kendisine çok teşekkürler ediyorum iyiki varsınız hocam

ra...k

7 yaşındaki kızımın sağ bacak kısalığı tedavisi için hocamıza ulaştık. İlizarov yönteminin yeni nesil haliyle tedavimizi sürdürüyoruz. Bilgisi ve ilgisi ile samimi bir insan. Tedavi sürecimiz güzel devam ediyor. İnşallah iyi olacak herşey.

mu...

Yorumunuzu Gönderin!

    Call Now Button